Rekordní zvýšení sazeb - 7,3% p.a.

18. 7. 2023

LETNÍ AKCE: Zvyšujeme sazby na Termínovaných vkladech na 7,3 % p.a. + Telefon zdarma při založení online.

Vedení NEY spořitelního družstva se rozhodlo všem střadatelům zlepšit letní čas zvýšením sazeb. Přichází s novou navýšenou úrokovou sazbou, která prolomila hranici 7 % a nově garantuje 7,3 % p.a. na jeden rok. Od 19. července si střadatelé na Termínovaných vkladech NEY budou připisovat na dvanáctiměsíčním vkladu 7,3 % procent ročně. Jedná se o zásadní navýšení, ale především o nejvyšší sazbu na trhu. Navíc k termínovanému vkladu na 12 měsíců při založení online obdrží prvních 30 klientů chytrý telefon zdarma.

Představenstvo záložny tím dává široké veřejnosti jasnou a zřetelnou zprávu o tom, že jejich uložené peníze budou v dobrých rukách premiantů na trhu, kteří vždy flexibilně reagují na tržní změny a o svěřené peníze se starají s nejlepší péčí. NEY spořitelní družstvo tak již několik let drží pozici jedničky na trhu s nejlepší sazbou mezi všemi bankovními i nebankovními institucemi.

„Poslední měsíce přibrzdily vývoj sazeb a většina našich konkurentů sazby spíše snižuje. Očekáváme, že tento trend bude pokračovat. Chceme proto využít situace a nabídnout zcela unikátní podmínky zhodnocení peněz. Již delší dobu vnímáme, že klienti mají zájem především o střednědobé úložky tak, aby jim dobře uložené peníze alespoň částečně brzdily inflační propad, ale aby se ke svým financím v případě potřeby dostali bez zbytečných poplatků. Mít v této době peníze na běžném účtu v bance prostě nestačí a na spořicích účtech mohou mít střadatelé uloženou jen nezbytnou rezervu pro rychlá řešení,“ vysvětluje Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

U termínovaných vkladů se sazby zvýšily jak u měsíčních přípisů úroku, tak u přípisů na konci období vkladu. Uvedené sazby platí pro všechny vklady do výše 9 990 000 korun.


Zpět na výpis aktualit