Pět let nejlepším termínovaným vkladem na trhu!

3. 2. 2021
NEY spořitelní družstvo zvítězilo v soutěži Finparáda.cz.

 Termínovaný vklad byl vyhodnocen jako Finanční produkt roku 2020 a právem získal nejen sympatie klientů, ale i první místo ve své kategorii. 

„Ocenění nás těší, pět let se snažíme o úspěch na trhu právě s termínovaným vkladem a pět let toto ocenění získáváme. Je to pro nás skvělá zpětná vazba, že je produkt oblíbený a úspěšný, a že ho děláme dobře,“ říká Petr Vondráček, ředitel pro business development NEY spořitelního družstva

Specializovaný web na finance Finparáda ve spolupráci s analytickou společností Scott & Rose vyhlašuje žebříčky nejúspěšnějších produktů na finančním trhu - "Finparáda.cz - Finanční produkt roku“ již deset let a NEY spořitelní družstvo se svým Termínovaným vkladem drží poslední roky na čele žebříčku.

Termínovaný vklad je dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších finančních produktů na trhu. Vyžívají jej hlavně lidé konzervativnějšího smýšlení, kteří vědí, že svoje finanční prostředky nebudou po nějakou dobu potřebovat a přitom nechtějí v rámci investování riskovat na trhu s akciemi nebo komoditami, kryptoměnami či vložit své peníze do podílových fondů. V případě spořících účtů a termínovaných vkladů mají totiž jistotu, že o svůj vklad nepřijdou a navíc jej zhodnotí,“ vysvětluje Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

Petr Vondráček, ředitel pro business development k tomu dodává: „Současná světová epidemie se na finančním trhu projevuje pozitivně v tom, že lidé hledají jak peníze, které nemohli utratit kvůli nejrůznějším restrikcím a omezením, investovat, aby jim vydělávaly. O tento produkt je tím pádem zvýšený zájem.“

To, že klienty investování zajímá zaznamenal i časopis dTest. Ve svém nejnovějším vydání přinesl spotřebitelům ucelený přehled produktů, kam mohou vložit své finanční prostředky, které by za normálních okolností utratili za cestování, návštěvy restaurací či kulturních programů a dalších aktivit, tak aby byly co nejlépe zhodnoceny. Termínovaný vklad NEY spořitelního družstva v hodnocení dTestu ve své kategorii zvítězil s úrokovou sazbou 1,90% byl označený jako nejvýhodnější.
Reprezentativní příklad:

Poskytovatel: NEY spořitelní družstvo

Vklad 100.000,-, vázací doba 1 rok

Úroková sazba (p.a.) 1,90 %

Zhodnocení: 1 615,-, výplata k datu ukončení 101 615,-

Certifikát Finparáda - Finanční produkt roku 2020

 

 


Zpět na výpis aktualit