Americká hypotéka

 

  • Neplatíte měsíční splátky
  • Půjčíme vám až 75 % hodnoty vaší nemovitosti *
  • Úvěrová smlouva až na 5 let
  • Řešení pro ty, kteří mohou splatit úvěr z výtěžku prodeje zastavené nemovitosti, která slouží k zajištění úvěru, popř. z jiných zdrojů

* Výše poskytnutého úvěru závisí na hodnotě nemovitosti k zajištění a její lokalitě. 


Poučení: Nemovitost, která tvoří předmět zajištění, bude klientem prodána za cenu odpovídající výši dluhu nebo za cenu obvyklou v době prodeje. Klient si musí být vědom, že pokud obývá zastavenou nemovitost, tuto bude muset po prodeji nebo zpeněžení vyklidit a předpokládá se, že má zajištěno náhradní bydlení. Klient je povinen zahájit kroky vedoucí k prodeji zastavené nemovitosti v dostatečném časovém předstihu před splatností úvěru na základě písemné výzvy NEY SD. V případě, že klient neprodá ve stanovené době zajištěnou nemovitost za cenu odpovídající výši dluhu nebo za cenu obvyklou v době prodeje, případně neuhradí úvěr z jiných zdrojů, je NEY SD oprávněno tuto nemovitost prodat samo formou realizace zástavního práva k nemovitosti, např. veřejnou dražbou.

 

Kalkulačka

Výše úvěru

Doba splatnosti

Přehled úrokových sazeb
Reprezentativní příklad

Minimální hodnota nemovitosti k zajištění*

1 586 854 Kč

Na konci splatíte

1 269 483 Kč

Vlastním nemovitost

V lokalitě

Mám zájem

Stáhněte si naši brožuru. 

Navštivte naši pobočku

Najít pobočku

Zavolejte nám nebo zanechte kontakt

Zkontaktovat

Bezplatná návštěva mobilního bankéře

Sjednat schůzku

Co je to Americká hypotéka?

Americká hypotéka je neúčelový spotřebitelský úvěr, který může být splacen prodejem nemovitosti spotřebitele popř. z jiných zdrojů na konci doby splatnosti úvěru (nikoliv pravidelnými splátkami). Úvěrová smlouva je uzavřena se splatností na dobu 1-5 let a úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Klient tedy po dobu trvání úvěrové smlouvy neplatí klasické měsíční splátky a úroky jsou připočítávány k jistině. Jistina úvěru se splatí na konci splatnosti úvěru z prodeje nemovitosti, případně z jiných zdrojů. Po celou dobu zůstává klient majitelem nemovitosti a sám také řeší její prodej za jím stanovenou cenu. Stanovení kupní ceny nemovitosti se děje ve spolupráci s NEY SD. Po odsouhlasení výše kupní ceny vydáme souhlas s prodejem zastavené nemovitosti, popř. i s jejím zatížením. 

Jaké jsou hlavní výhody Americké hypotéky?

Okamžitě vám půjčíme peníze. Během trvání úvěru se nemusíte starat o měsíční splátky, úvěr splatíte až na jeho konci. Zůstáváte nadále vlastníkem své nemovitosti. 

Kam zmizela Reverzka?

Nezmizela. Došlo k přejmenování na všeobecně uznávanější název Americká hypotéka.

Pro koho je Americká hypotéka určena?

Americká hypotéka je vhodné řešení pro každého, kdo vlastní nemovitost, potřebuje okamžitý zdroj peněz, k jakémukoliv účelu a má možnost úvěr splatit prodejem této nemovitosti popř. z jiných zdrojů.

Je možné úvěr splatit dříve?

Americká hypotéka může být splacena i dříve a to finančními prostředky získanými prodejem zastavené nemovitosti, popř. z jiných zdrojů. Provedení mimořádné splátky se řídí zákonem 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Mimořádné splátky ani předčasné splacení úvěru není zpoplatněno.

Jak probíhá prodej nemovitosti za účelem splacení úvěru?

Abyste na prodej měli dost času, upozorníme Vás doporučeným dopisem, že splatnost Vašeho úvěru bude za 12 měsíců a pak znovu 6 měsíců před datem splatnosti. Doporučujeme, abyste se obrátili na některou z realitních kanceláří, která zajistí veškerý servis vedoucí k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti. Zajistí tedy např. prezentaci Vaší nemovitosti na webových stránkách, jednání se zájemci o koupi a zprostředkuje také podpis smluvních dokumentů - zejména smlouvy rezervační, kupní a případně i zástavní (pokud kupující bude k úhradě kupní ceny využívat hypotéku). 

My Vám budeme k dispozici také, poskytneme Vám veškerou součinnost vedoucí k prodeji Vaší nemovitosti (nejčastěji nás budete žádat o vyčíslení zůstatku Vašeho úvěru), ale také zodpovíme jakékoliv dotazy - zastihnete nás ve všední dny mezi 9:00 a 17:00 na telefonním čísle +420 778 484 447.

 

Americká hypotéka

Poplatek za poskytnutí úvěruod 1,5 %

Výpisy z účtů (běžný účet, termínovaný vklad)

Výpis prostřednictvím internetového bankovnictvíZdarma
Výpis zaslaný elektronickyZdarma
Tištěný výpis z účtu zaslaný poštou100 Kč
Tištěný výpis k vyzvednutí na pobočceZdarma
Zpracování potvrzení o bankovních produktech a zůstatcích pro potřeby auditu na žádost klienta500 Kč

Zobrazit kompletní sazebník

Máte zájem o Americkou hypotéku?

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

Mám zájem