Americká investiční hypotéka

Pořízení nemovitosti je nyní snadnější

  • Bez dokládání vašich příjmů
  • Neplatíte měsíční splátky
  • Půjčíme vám až 80 % hodnoty nemovitosti *
  • Úvěrová smlouva až na 5 let
  • Řešení pro ty, kteří mají možnost úvěr splatit na konci splatnosti prodejem nemovitosti nebo z jiných zdrojů.
  • * Výše poskytnutého úvěru závisí na hodnotě nemovitosti k zajištění a její lokalitě. Naše kalkulačka počítá s LTV 80 %.

Kalkulačka

Výše úvěru

Doba splatnosti

Přehled úrokových sazeb
Reprezentativní příklad

Minimální hodnota nemovitosti k zajištění*

1 897 270 Kč

Na konci splatíte

1 517 816 Kč

Chci si pořídit

V lokalitě

Mám zájem

Stáhněte si naši brožuru. Získejte přehled jak získat úvěr na pořízení nemovitosti.

Jak získat Americkou investiční hypotéku

Navštivte naši pobočku

Najít pobočku

Zavolejte nám nebo zanechte kontakt

Zkontaktovat

Co je to Americká investiční hypotéka?

Americká investiční hypotéka je účelový spotřebitelský úvěr primárně určený na nákup nemovitosti. Úvěrová smlouva je uzavřena se splatností na dobu 2-5 let a úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti. Klient po dobu trvání úvěrové smlouvy neplatí klasické měsíční splátky a úroky jsou připočítávány k jistině. Jistina úvěru (vč. přirostlých úroků) se splatí na konci splatnosti úvěru z prodeje této nemovitosti, případně z jiných zdrojů. Po celou dobu zůstává klient majitelem nemovitosti. Cena nemovitosti v okamžiku jejího prodeje je stanovena po dohodě s NEY spořitelním družstvem.

Jaké jsou hlavní výhody Americké investiční hypotéky?

Okamžitě vám půjčíme peníze, bez ověřování vašich příjmů. Půjčíme vám až 80 % hodnoty nemovitosti. Během trvání úvěru se nemusíte starat o měsíční splátky, úvěr splatíte až na jeho konci. Po celou dobu zůstáváte vlastníkem pořízené nemovitosti.

Pro koho je Americká investiční hypotéka určena?

Americká investiční hypotéka je vhodné řešení pro každého, kdo chce koupit nemovitost, potřebuje okamžitý zdroj peněz bez dokládání příjmu a má možnost úvěr splatit prodejem této nemovitosti nebo z jiných zdrojů na konci splatnosti úvěru.

Je možné úvěr splatit dříve?

Americká investiční hypotéka může být splacena i dříve a to finančními prostředky získanými prodejem zastavené nemovitosti, popř. z jiných zdrojů. Provedení mimořádné splátky se řídí zákonem 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.

Jak dlouho trvá vyřízení úvěru a co potřebuji doložit?

Kompletní úvěrovou žádost jsme schopni zpracovat již za 5 dní, pokud jsou dodané všechny potřebné dokumenty. K vyřízení úvěru je potřeba minimum podkladů, především vyplněná a podepsaná žádost, doklady totožnosti, odhad nemovitosti a návrh kupní smlouvy.

Jak probíhá prodej nemovitosti za účelem splacení úvěru?

Abyste na prodej měli dost času, upozorníme Vás doporučeným dopisem, že splatnost Vašeho úvěru bude za 12 měsíců a pak znovu 6 měsíců před datem splatnosti. Doporučujeme, abyste se obrátili na některou z realitních kanceláří, která zajistí veškerý servis vedoucí k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti. Zajistí tedy např. prezentaci Vaší nemovitosti na webových stránkách, jednání se zájemci o koupi a zprostředkuje také podpis smluvních dokumentů - zejména smlouvy rezervační, kupní a případně i zástavní (pokud kupující bude k úhradě kupní ceny využívat hypotéku). 

My Vám budeme k dispozici také, poskytneme Vám veškerou součinnost vedoucí k prodeji Vaší nemovitosti (nejčastěji nás budete žádat o vyčíslení zůstatku Vašeho úvěru), ale také zodpovíme jakékoliv dotazy - zastihnete nás ve všední dny mezi 9:00 a 17:00 na telefonním čísle +420 778 484 447.

 

Americká investiční hypotéka

Poplatek za poskytnutí úvěruod 1,5 %

Výpisy z účtů (běžný účet, termínovaný vklad)

Výpis prostřednictvím internetového bankovnictvíZdarma
Výpis zaslaný elektronickyZdarma
Tištěný výpis z účtu zaslaný poštou100 Kč
Tištěný výpis k vyzvednutí na pobočceZdarma
Zpracování potvrzení o bankovních produktech a zůstatcích pro potřeby auditu na žádost klienta500 Kč

Zobrazit kompletní sazebník

Máte-li jakýkoli dotaz, můžete nám zavolat na 810 20 20 20.Jsme Vám k dispozici každý pracovní den
od 9 do 17 hodin (pátek do 16 hodin) nebo navštivte naši pobočku.