Od dnešního dne lze zřídit termínovaný vklad od 20 tisíc korun

20. listopadu 2015

ANO spořitelní družstvo ode dneška snížilo minimální hranici pro uzavření termínovaného vkladu ze 100 tisíc korun na 20 tisíc korun.

Od dnešního dne zavádí ANO spořitelní družstvo novinku pro své termínované vklady. Nově je možné založit tento depozitní produkt s vkladem již od 20 tisíc korun. "Snižujeme minimální hranici pro sjednání tohoto produktu, neboť chceme umožnit výhodné zhodnocení úspor klientům, kteří mají menší finanční úspory," říká Ing. Jiří Diepolt, místopředseda představenstva ANO spořitelního družstva.

Termínované vklady i nadále zůstávají úročeny nejvyšší úrokovou sazbou na trhu termínovaných vkladů, tj. až 3,9 % p. a. při uložení na 7 let. Úroky jsou připisovány měsíčně či na konci termínovaného vkladu. Termínovaný vklad je možné sjednat na 12, 24, 36, 48, 60 a 84 měsíců a je možné ho založit on-line na webových stránkách www.anosd.cz, osobně na pobočkách nebo nově prostřednictvím mobilního bankéře. Peněžní prostředky na termínovaných vkladech jsou pojištěny ze zákona do výše 100 000 EUR.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací