810 20 20 20
Internetové bankovnictví

Brigádník monitoringu úvěrového portfolia – junior

Hledáme vhodného kandidáta/ku pro monitoring úvěrového portfolia. Pozice je vhodná pro studenty, kteří by rádi získali pracovní zkušenosti ve stabilní společnosti s fungujícími procesy a dlouhodobou působností na českém finančním trhu.

Pracovní náplň:

  • zajištění a doplňování veškerých potřebných údajů o podmínkách, které jsou stanovené úvěrovou dokumentací, stejně tak, jako jejich pravidelná aktualizace;
  • komunikace s klienty (upomínaní klientů), externími dodavateli monitorovacích nástrojů, oddělením řízení rizik, oddělením vymáhaní a obchodníky;
  • aktivní spolupráce při navrhování změn podmínek na úvěrové smlouvě;
  • spolupráce s oddělením řízení rizik – podílení se na predikci rizik a jejich předcházení na základě analýzy závislostí vývoje delikvence a plnění podmínek stanovených úvěrovou dokumentací;
  • zajištění primárních vstupů pro reporting vedení a podílení se na analýzách.

Požadujeme:

Vlastnost, kterou byste měli mít přednostně je zájem o práci ve finančním sektoru. Nebát se odpovědnosti, kterou daná pozice i odvětví nese. Stavět se ke svěřeným úkolům zodpovědně. Mít logické a analytické myšlení a nebát se navrhnout zlepšení i změny.

Budete pracovat s odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti, a budete mít možnost získat cennou praxi. Proto byste taktéž měli být týmovým hráčem, který je schopný zvládat práci jak samostatně, tak v týmu.

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost seberealizace
  • flexibilní pracovní doba
  • příjemný, konstruktivní kolektiv
  • možnost kariérního růstu
  • moderní pracovní prostředí v Karlíně
  • notebook a vše, co k dané práci budete potřebovat

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis a případně i motivační dopis na e-mail: kariera@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Chcete u nás  pracovat?

Chcete u nás pracovat?

Napište nám, rádi vás poznáme.