Depozitní specialista/ka pro pobočku Praha

Do našeho týmu na pobočce v PRAZE, hledáme proaktivního člověka, který má zájem a chuť se podílet na růstu společnosti i sebe samého. Kolegu nebo kolegyni, který/á chce nabízet kvalitní služby a poctivý produkt, který je jednoduchý, bez podmínek pod čarou a klientům poskytuje garantovaný výnos.

Pracovní náplň:

  • osobní a telefonická komunikace s našimi klienty a poskytování prvotřídních služeb
  • nabídka termínovaných vkladů
  • zadávání smluvní dokumentace do informačního systému
  • občasná telefonická nabídka našich produktů pečlivě vybraným kontaktům
  • spoluúčast na zlepšování procesů a obchodních činností

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
  • výborné komunikační dovednosti, schopnost jednat s lidmi, obchodní nadání
  • pečlivost a poctivost
  • dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE)

Nabízíme:

  • možnost seberealizace v kolektivu, který táhne za jeden provaz
  • dlouhodobou perspektivu v progresivní a rostoucí společnosti
  • neustálý rozvoj Vašich znalostí
  • dobrý fixní plat a výborný provizní systém, zaměstnanecké benefity
  • práci, která Vás zaujme, ať je Vám 18 nebo 60

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Pasáž Oasis Florenc, Sokolovská 394/17, 186 00 Praha 8
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný nebo zkrácený úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2017

více >