810 20 20 20
Internetové bankovnictví

Finanční poradce/poradkyně - pobočka PRAHA

Do našeho týmu na pobočce v Praze hledáme posilu, která má ráda kontakt s lidmi a nebojí se komunikovat. Naše práce staví především na individuálním přístupu a odborné péči o klienta. Vše vám vysvětlíme a podrobně vás zaškolíme. Pokud máte zkušenosti s obchodní činností a rozvahu, nebo chcete získat nové dovednosti a dokážete na sobě pracovat, jste u nás vítáni. Není důležitý váš věk, ale vaše výsledky.

Pracovní náplň:

  • Na pobočce budete pečovat o naše klienty osobně, písemně i telefonicky a představovat jim konzervativní možnosti zhodnocení úspor. Měl/a byste umět si s klientem popovídat a zjistit jeho potřeby a nabídnout mu přesně to, co potřebuje. Kromě toho vás čeká také administrativa týkající se smluvní dokumentace a neomezené pití výborné kávy.

Požadavky:

  • Pokud se k nám budete chtít připojit, tak byste měl/a mít maturitní zkoušku nebo alespoň praxi na obdobné pozici. Základní znalost z oblasti financí pro vás bude výhodou. Práci na PC (MS office), pečlivost a poctivost považujeme za samozřejmost.

Nabízíme:

  • Práci v malém kolektivu v příjemném prostředí a neustálou podporou. Dobrý fixní plat a štědrý provizní systém, zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolená, 3 dny zdravotního volna, stravenky, penzijní připojištění a jiné). Nástupní mzda dle vašich zkušeností, minimálně 27.000 Kč plus neomezené provize, které se po zkušební době pohybovaly v roce 2018 v průměru kolem 8.000 Kč.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Pasáž Oasis Florenc, Sokolovská 394/17, 186 00 Praha 8.
  • Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou.
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva nebo živnostenský list/IČO.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2018

více >