INTERNÍ AUDITOR/KA

Pro naše družstvo hledáme spolehlivého uchazeče se zkušenostmi z oblasti interního auditu.

Pracovní náplň:

  • analýza rizik pro plánování činnosti interního auditu,
  • provádění auditů dle schváleného plánu včetně informování orgánů společnosti,
  • monitoring plnění nápravných opatření,
  • spolupráce na vyhodnocování ŘKS družstva,
  • spolupráce při implementaci nápravných opatření, testování dodržování nastavených procesů,
  • spolupráce na aktualizaci vnitřních norem,
  • spolupráce při vyhodnocování údajů z interních systémů.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření, oblast bankovnictví výhodou),
  • znalost práce s PC (MS Office),
  • 3 roky praxe na obdobné pozici,
  • systémový, analyticko-syntetický a tvůrčí přístup k řešení problémů,
  • komunikační a prezentační dovednosti se schopností asertivního jednání,
  • schopnost odborného vyhodnocování funkčnosti a výsledků vnitřního kontrolního systému,
  • týmový přístup, pozitivní myšlení,
  • sdílení a předávání informací,
  • spolehlivost, výkonnost, přesnost, důslednost, loajalitu a schopnost samostatného řešení zadaných úkolů,
  • orientujete v bankovních produktech a bankovní problematice výhodou.

Nabízíme:

  • příjemný, konstruktivní kolektiv,
  • moderní pracovní prostředí,
  • notebook, mobilní telefon,
  • 25 dnů dovolené,
  • stravenky,
  • příspěvky na penzijní připojištění,
  • možnosti dalšího vzdělávání a školení.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2017

více >