810 20 20 20
Internetové bankovnictví

Ředitel divize provoz a podpora

Jste manažerský typ a zajímá Vás práce ve finanční instituci? Hledáme ředitele divize provoz a podpora.

Pracovní náplň:

  • řízení oddělení úvěrového back-office;
  • řízení oddělení IT a podpory;
  • řízení depozitního back-office.

Zajištění těchto činností v rámci řízení oddělení úvěrového back-office:

  • zpracování schválených úvěrových případů;
  • čerpání úvěrů;
  • správa úvěrového portfolia;
  • ukončení úvěrů při celkovém splacení.

Zajištění těchto činností v rámci řízení oddělení IT a podpory:

  • zajištění IT služeb pro pracovníky v požadovaném rozsahu a kvalitě;
  • řízení outsourcingových partnerů;
  • řízení rozvoje informačních systémů;
  • zajištění požadované úrovně bezpečnosti;
  • řízení IT projektů;
  • řízení rozpočtu oddělení.

Zajištění těchto činností v rámci řízení depozitního back-office:

  • zpracování členské dokumentace;
  • kontrola členské dokumentace;
  • ukončování členství;
  • řešení klientských reklamací a stížností.

Ostatní činnosti:

  • plnění úkolů uložených členskou schůzí, představenstvem a kontrolní komisí;
  • tvorba a dodržování vnitřních norem a metodik v dané oblasti.

Požadujeme:

  • manažerské schopnosti;
  • min. 10 letá zkušenost s vedením lidí;
  • min. 10 leté praxe ve finančním sektoru;
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům;
  • osobu otevřenou novým nápadům, komunikativního týmového hráče;
  • znalost IT problematiky, úvěrové problematiky, zajišťovacích instrumentů;
  • výbornou znalost MS OFFICE (zejména EXCEL) a M-Files;
  • pečlivost, bezchybnost, rychlost a spolehlivost;
  • schopnost zachovávat mlčenlivost;
  • loajalitu.

Nabízíme:

  • konstruktivní kolektiv;
  • moderní pracovní prostředí;
  • notebook, mobilní telefon;
  • 25 dnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • příspěvek na volnočasové aktivity;
  • možnosti dalšího vzdělávání a školení.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín.
  • Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou.
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis a případně i motivační dopis na e-mail: kariera@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Chcete u nás  pracovat?

Chcete u nás pracovat?

Napište nám, rádi vás poznáme.