810 20 20 20
Internetové bankovnictví

Úvěrový specialista – hypotéky

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni pro zpracování spotřebitelských úvěrů na bydlení.

Pracovní náplň:

  • poskytování informací v oblasti úvěrových služeb;
  • zpracovávání návrhů pro poskytnutí úvěrových produktů;
  • zadávání a aktualizace informací o úvěrových obchodech do SW aplikace;
  • reakce na veškeré podněty a potřeby úvěrovaných klientů.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, 1 rok praxe na obdobné pozici;
  • pozitivní chování a vnitřní motivace, schopnost jednat s lidmi, analytické myšlení;
  • dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE);
  • zkouška zákona o spotřebitelském úvěru (hypotéky).

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou;
  • moderní pracovní prostředí v centru Prahy;
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day;
  • notebook a mobilní telefon;
  • občerstvení na pracovišti;
  • příspěvek na stravování;
  • příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření zaměstnance;
  • příspěvek na volnočasové benefity;
  • školení a další vzdělávání.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou.
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis, případně i motivační dopis na e-mail: predseda@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Chcete u nás  pracovat?

Chcete u nás pracovat?

Napište nám, rádi vás poznáme.