810 20 20 20
Internetové bankovnictví

VEDOUCÍ RISK ANALYTIK/ČKA - RISK ANALYTIK/ČKA PRO SME

Jste analytický typ a zajímá Vás práce ve finanční instituci? Pro naši úvěrovou instituci hledáme risk analytika/čku – specialistu/ku pro úvěrový segment SME.

Pracovní náplň:

  • vedení malého týmu risk analytiků;
  • komunikace s obchodníky a úvěrovými analytiky;
  • vyhodnocování finančních plánů žadatelů, posouzení jejich úvěruschopnosti, bonity a zajištění;
  • zpracování úvěrových analýz a stanovisek k obchodním případům vč. stanovení podmínek poskytnutí úvěru a
  • provádění revizí, navrhování klasifikace úvěrových pohledávek, komunikace s oddělením monitoringu a vymáhání.

Požadavky:

  • finanční analýza korporátních klientů, SME i FOP;
  • zajišťovací instrumenty;
  • pokročilá znalost MS Excell;
  • proaktivní přístup, týmovost, loajalita, pečlivost, analytické myšlení a
  • praxe alespoň 3 roky.

Výhodou bude, pokud máte:

  • základní znalost práva v rozsahu spotřebitelského úvěru, občanského zákoníku, insolvenčního zákona, zákona o obchodních korporacích a dalších souvisejících právních norem;
  • předchozí pracovní zkušenosti z finančního sektoru a
  • zkoušku zákona o spotřebitelském úvěru (kombinovaná).

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní organizaci;
  • další seberozvoj;
  • moderní pracovní prostředí v širším centru Prahy v dynamické lokalitě Karlína;
  • 5 dnů dovolené nad rámec zákona;
  • 3 dny sick day / rok a
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění a volnočasové aktivity.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou.
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2018

více >