810 20 20 20
Internetové bankovnictví

VEDOUCÍ TÝMU ANALYTIKŮ ÚVĚROVÝCH NÁVRHŮ

Máte zkušenosti se zpracováním úvěrových návrhů? Jste vůdčí typ? Pro naši úvěrovou instituci hledáme vedoucí/ho týmu analytiků úvěrových návrhů.

Pracovní náplň:

  • vedení a koučování týmu analytiků, kteří zpracovávají úvěrové návrhy;
  • koordinace úvěrového procesu (obchodníci, analytici, risk);
  • poskytování poradenství v oblasti úvěrových služeb;
  • monitoring portfolia úvěrových klientů za účelem minimalizace rizik;
  • tvorba vnitřních předpisů a metodik.

Požadavky:

  • min. bakalářské vzdělání ekonomického směru;
  • alespoň 2 roky praxe v oblasti úvěrové analýzy klientů;
  • znalosti firemní ekonomiky, finančních výkazů a účetnictví;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • výborné komunikační dovednosti;
  • iniciativnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost a loajalita;
  • zkušenosti s řízením lidí;
  • orientace na kvalitu a výsledek.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní organizaci;
  • uplatnění v bankovním a finančním prostředí;
  • příjemný, konstruktivní kolektiv;
  • moderní pracovní prostředí;
  • notebook, mobilní telefon;
  • 25 dnů dovolené;
  • sick days;
  • příspěvky na stravování a volnočasové benefity;
  • možnosti dalšího vzdělávání a školení;
  • možnost osobního a kariérního růstu;
  • flexibilní pracovní dobu.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou.
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva.

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz nebo vyplňte formulář níže.

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2018

více >