VEDOUCÍ ÚVĚROVÉHO FRONT OFFICE

Do našeho rozrůstajícího se týmu v Praze hledáme aktivního a iniciativního team leadera.

Pracovní náplň:

  • nastavení efektivního úvěrového procesu podnikatelských i spotřebitelských úvěrů v rámci družstva,
  • denní řízení pracovního týmu (přidělování a kontrola průběhu zpracování úvěrových návrhů),
  • vyhodnocování bonity potenciálního klienta, popř. ekonomicky spjaté skupiny klientů,
  • vyhodnocování vhodnosti zajištění a zdrojů splácení,
  • navrhování konstrukce úvěrového případu,
  • identifikace rizik spojených s obchodním případem,
  • ověřování potencionálních klientů v interních a externích zdrojích,
  • aktualizování dat v interním systému a interpretace výsledku ověření,
  • aktivní účast na jednáních s potenciálními klienty,
  • kontrolování úplnosti a správnosti úvěrového návrhu s vlastním hodnoticím stanoviskem úvěrového případu,
  • přidělování a kontrola zpracování pravidelných revizí úvěrových složek,
  • aktivní iniciování návrhů metodik a vnitřních předpisů,
  • reportování řediteli divize a představenstvu družstva.

Požadavky:

  • vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • zkušenosti s vedením menšího týmu – hledáme aktivního a iniciativního team leadera,
  • znalosti firemní ekonomiky a českých účetních výkazů,
  • zkušenosti s hodnocením bonity a úvěruschopnosti,
  • běžnou uživatelskou znalost MS Office,
  • výborné komunikační dovednosti,
  • spolehlivost a odpovědnost,
  • silné analytické schopnosti,
  • orientace na kvalitu a výsledek.

Nabízíme:

  • uplatnění v bankovním a finančním prostředí;
  • příjemný, konstruktivní kolektiv;
  • moderní pracovní prostředí;
  • notebook, mobilní telefon;
  • 25 dnů dovolené a sick days;
  • příspěvky na stravné;
  • možnosti dalšího vzdělávání a školení;
  • možnost osobního a kariérního růstu a
  • flexibilní pracovní dobu.

Informace o pozici:

  • Místo pracoviště: Rohanské nábřeží 671/15, Praha - Karlín
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mail: kariera@ney.cz

Máte zájem o pozici

* povinné položky

Ověřovací kód
Renáta Fialová

Operation & HR manager

+420 770 128 904

Finanční produkt roku 2017

více >