NEY spořitelní družstvo nabízí svým členům vždy něco navíc. Od začátku roku 2017 postupně nabízíme našim družstevníkům možnost využít zvýhodněných nabídek produktů či služeb od partnerů z různých oblastí. Věrnostní program představuje klub výhod určených stávajícím klientům NEY spořitelního družstva.

Nabízíme nejen finanční produkty a služby, ale rovněž program výhod

-10 %


Sleva se vztahuje na aquapark, skiresport a ubytování Meander Oravice


Zjistit více-25 %


Sleva z hodinové sazby pro všechny typy služeb APOGEO


Zjistit víceOchutnávka


Ochutnávka výrobků Paukert v rámci společenských setkávání s klienty


Zjistit více

Do budoucna budeme rozšiřovat nabídku o další zajímavé partnery z oblastí:

Jak fungujeme

  • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme individuální úrokové sazby.
  • Nabízíme nejvýhodnější úrok na trhu termínovaných vkladů.
  • Jsme na trhu více než 15 let a máme ty nejlepší zkušenosti a zaměstnance, kteří vám poradí.
  • Máme rozumné podmínky úvěrů, včetně možnosti odkladu splátek.
  • Minimalizujeme administrativní zátěž při řešení žádosti o úvěr.
  • Dokážeme poradit a pomoci tam, kde většinou banky končí.

Na jakých principech funguje NEY spořitelní družstvo

Uvedené schéma zobrazuje zjednodušený model podnikání NEY spořitelního družstva zahrnující dvě základní činnosti - příjem vkladů a poskytování úvěrů.

 

Nejsme jen finanční institucí, ale i místem, kde vytváříme přínosné vztahy

  • Jedním z našich cílů je zajistit spolehlivou návratnost a zhodnocení investic pro naše členy.

  • Klademe také velký důraz na vytvoření prostředí pro vzájemně přínosné vztahy s našimi členy.

  • Pro naše členy budeme vždy hledat řešení jejich situace i tam, kde ostatní již končí. Poskytováním finančních produktů naše práce totiž nekončí.

Pravidelně se setkáváme

Klademe velký důraz na individuální přístup k našim klientům. Víme, že naši klienti jsou také pouze lidé, kteří si rádi zajdou na sklenku vína.  Právě proto pravidelně pořádáme setkání s klienty ve vyhlášené restauraci

 

 

Všem našim členům nabízíme také kulturní zážitek

Naší prací je vždy se postarat o finance našich klientů. Jelikož ale ctíme heslo, že našim družstevníkům nabídneme vždy něco navíc, tak se ukazuje, že toto pravidlo funguje i opačně.

Jedním z našich klientů je vyhlášený houslový virtuóz, kterému jsme pomohli také s optimalizací jeho financí.  Díky tomu pracovnice naší pobočky na Florenci od něj získaly vstupenky na jeho koncert a patřičně si to užily.

Reference depozitních klientů

 

Rád bych poděkoval jako menší střadatel vedení i všem pracovníkům NEY spořitelního družstva za příkladné hospodaření s financemi mnou svěřenými. Jsem rád, že se i v této neklidné době mohu spolehnout na stabilního partnera, který nedělá to, co lidé chtějí, ale pouze to, co je správné a lidem prospěšné.

Depozitní klient Kristian 

 

Děkuji za skvělý zákaznický přístup. S takto příjemným chováním jsem se už dlouho nesetkal.  
Depozitní klient Jiří

Reference úvěrových klientů

Vážím si spolupráce s NEY spořitelním družstvem. Jednalo se o vzornou spolupráci, kdy se nám podařilo dotáhnout financování našeho projektu do konce v předem naplánovaném čase, což se v dnešní době málokdy stává.
Rizvan Askhabov, finanční ředitel, A-Energy s.r.o.
 
Naše společnost v roce 2015 řešila získání dotací z operačního programu. V naší bance jsme neuspěli s žádostí o úvěr z důvodu krátké historie, proto jsme se obrátili na NEY spořitelní družstvo a během 2-3 týdnů jsme získali provozní úvěr se zajištěním zástavy pohledávek. Za 4 měsíce jsme úvěr splatili. Rychlost, osobní  přístup a minimální administrativa – to je to, co od poskytovatele úvěru očekávám.
Jiří Horyna, Managing Director & Co-Owner eMan s.r.o.
 
Čtyři měsíce jsme řešili s jedním bankovním domem úvěr na úhrady dodavatelských faktur, což bylo podmínkou čerpání dotace Státního zemědělského intervenčního fondu na rozvoj mikroregionu.  Na NEY spořitelní družstvo jsme se obrátili ve stavu maximální nouze a požádali  o pomoc v situaci, kdy banka selhávala. NEY spořitelní družstvo vyšlo naší společnosti maximálně vstříc, neslibovalo, ale své sliby splnilo.  To, co jedni zpracovávali bez výsledku čtyři měsíce, NEY spořitelní družstvo dokázalo za jediný týden. Děkuji mnohokrát profesionálům v NEY spořitelním družstvu, protože během pár dní zpracovat úvěr se všemi součinnostmi, navíc i ve volném čase a o víkendech, to je opravdu nadstandardní výkon, a v bankovnictví zvlášť. Děkuji ještě jednou za záchranu situace pro čerpání dotace. I díky Vám dokážeme nyní naším projektem kovovýroby vytvořit v regionu nová pracovní místa.
Pavel Růžek, majitel CUSTOM HOUSE s.r.o.
 
Naše společnost HV HOLDNG a.s. řešila změnu finanční strategie a změnu strategického finančního partnera. Oslovila mnoho finančních institucí a bankovních domů. Společnost NEY spořitelní družstvo jako jediná vyšla naší společnosti maximálně vstříc a jednání jejích zaměstnanců bylo na profesionální úrovni. Společně s pracovníky NEY spořitelního družstva bylo nalezeno konečné řešení naší finanční strategie, které bylo následně realizováno.
Ing. Pavel Havel, předseda představenstva HV HOLDING a.s.

 

Zařiďte si účet telefonicky

Zavolejte nám na 810 20 20 20 nebo nám na sebe zanechte telefonický kontakt, ozveme se vám zpět do 24 hodin.

Zařiďte si účet online

Online žádost
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Finanční produkt roku 2017

více >